Warsztaty

Najbliższe terminy warsztatów:

10 stycznia 2015 - noworoczne JAK MNIE WIDZĄ
(żeby nie przegapić terminu zapisów - zapisz się na newsletter --> )WAWELOWY WARSZTAT INTERPERSONALNY 

"JAK MNIE WIDZĄ"


Wydarzenie dla odważnych.

"The truth will set you free, but first it will piss you off."


Jeśli chcesz się naprawdę dowiedzieć, jak widzą Cię inni, co sprawia, że zwracają na Ciebie uwagę akurat te, a nie inne osoby, co w Tobie jako pierwsze rzuca się w oczy - ten warsztat jest dla Ciebie.

Ale uwaga - musisz uzbroić się w odwagę - to co usłyszysz, może być trudne. A może właśnie Twoje obawy się rozwieją i okaże się, że robisz całkiem dobre pierwsze wrażenie?

Najlepiej by było, gdybyś już kiedyś był/była na Wawelowym lub innym speed-datingu (nie jest to warunek konieczny, ale korzystny).


JAK TO BĘDZIE WYGLĄDAĆ:
Zaczynamy jak zwykły, klasyczny speed-dating. Siadamy przy stolikach, rozmawiamy z osobą naprzeciwko przez 6 minut.
Po tych 6 minutach siadamy osobno i wypełniamy (anonimowo) szczegółową ankietę na temat osoby, z którą właśnie rozmawialiśmy (a w tym czasie ona wypełnia taką samą ankietę o nas).
Potem rozmawiamy z kolejną osobą - i też dajemy jej rozbudowany feedback.

Po wszystkim zbieramy wszystkie ankiety i przepisujemy ich wyniki do tabelek.
Nie dostaniecie ankiet bezpośrednio do ręki - dostaniecie opracowane wyniki, ze szczególnym wskazaniem na to, co się powtarzało.

(Oczywiście spotkanie ma też opcję speed-datingu: po wszystkim można się umówić z wybranymi osobami na ogólnych zasadach obowiązujących w Wawelowym.)

Spotkanie potrwa ok. 3 godzin (konieczna obecność od początku do końca).
CZEGO MOŻESZ SIĘ DOWIEDZIEĆ
- Czy coś w Twoim wyglądzie jest szczególnie interesujące / odpychające.
- Co ludzie zapamiętują z Ciebie po kilku minutach kontaktu.
- Czy na pierwszy rzut oka widać po Tobie coś, co próbujesz ukryć (lęki, kompleksy).GWARANCJA ZWROTU PIENIĘDZY
Jeśli warsztat nie spełni Twoich oczekiwań i zrezygnujesz z wyników - oddamy Ci 100% kosztów - słowo (tak jak w wypadku niemal wszystkich wydarzeń organizowanych przez WWL).
OPCJA COACHINGOWA PO WARSZTACIE
Po otrzymaniu wyników można się ze mną umówić na darmowe konsultacje-spotkanie coachingowe (30-60 minut, płacisz tylko za moją kawę) - pomogę Ci spojrzeć na te dane z dystansu i zdecydować, nad czym i jak można by popracować.OSTRZEŻENIE
Uwaga! Rozwój osobisty jest uzależniający. Jeśli raz poczujesz, jak możesz się zmieniać i jak wielką satysfakcję to przynosi, istnieje niebezpieczeństwo, że będziesz chciał(a) tego więcej i więcej.SKĄD POMYSŁ
Dostawałam wiele maili w rodzaju "Bardzo fajnie rozmawiało mi się z dziewczyną nr 6. Nie mam pojęcia, dlaczego mnie nie zaznaczyła", "Kolejny raz nie dostałem żadnego plusa, chyba muszę sobie odpuścić speed-dating", "Dlaczego za każdym razem wybierają mnie tylko mężczyźni, którzy mi się nie podobają?"
Wkurzyłam się. Chciałabym wszystkim pomóc i dać dobrą radę, ale zaczęłam się obawiać, że ja przecież mogę się mylić. Dlatego lepiej zweryfikować moja podejrzenia "u źródła".


Byłeś/aś na Wawelowym Warsztacie? Napisz, co o tym myślisz:

15 komentarzy:

 1. Swietny pomysl, kupa dobrej zabawy, dobra organizacja, ciekawi ludzie - czekam na nastepna edycje (:

  OdpowiedzUsuń
 2. Warsztat bardzo ciekawy, można się wiele o sobie dowiedzieć. A komentarz Eli trafił w samo sedno, widać, że zna się na rzeczy :) Jednym słowem - warto!

  OdpowiedzUsuń
 3. Szczerze mówiąc idąc na warsztaty Wawelowe "Jak mnie widzą inni" nie do końca wiedziałem czego się spodziewać. Moja ciekawość i wątpliwości szybko zostały rozwiane już na miejscu kiedy rozpoczęły się warsztaty. Warsztaty w formie szybkich randek z dodatkową częścią na opis swojego rozmówcy przebiegły w bardzo miłej i przyjaznej atmosferze. Najlepsza część to wyniki :) Po niecałym dniu otrzymaliśmy wyniki speed date, a po kolejnym wyniki "jak mnie widzą inni". Dowiedziałem się bardzo dużo ciekawych rzeczy o sobie, co trudno byłoby mi uzyskać od przyjaciół. Wiem co jest u mnie super, co mam wzmocnić, a nad czym popracować, żeby jeszcze bardziej poprawić komunikację oraz relacje towarzyskie z innymi. Jestem bardzo zadowolony z tych warsztatów, na pewno będę chciał skorzystać jeszcze z nich w przyszłości. W.

  OdpowiedzUsuń
 4. Takie warsztaty mogą być mega rozwijające. Można liczyć na kolejne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można, można. Postaram się, aby było to początkiem stycznia 2015.

   Usuń
 5. Polecam. Serio.

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja także polecam. Lepsze nawet niż klasyczne Wawelowe (bo jest czas na przemyślenia zamiast maratonu), a i można się dodatkowo czegoś o sobie dowiedzieć.
  Serio, serio.

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetna zabawa i przydatny feedback. Niesamowicie rozwijające doświadczenie!

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja wiem o co najmniej pięciu osobach zainteresowanych warsztatami w Warszawie (oraz jednej dobranej parze będącej owocem styczniowej edycji) - zapraszamy gorąco!

  OdpowiedzUsuń
 9. chciałbym na takie spotkanie warsztatowe pójść, ale bez opcji speed-datingu, która moim zdaniem w tym przypadku jest zbędna i dodana trochę na siłę, żeby coś się działo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja czuję sens pomieszania tych dwóch rzeczy. Dzięki temu jesteś w jakiejś "realnej" sytuacji społecznej, odzywają się prawdziwe uczucia (chęć zrobienia dobrego wrażenia, emocje związane z poznawaniem drugiej osoby, skupienie związane z wykonywaniem nowych dla Ciebie czynności i rozproszenie wywołane podwójnością sytuacji).
   Feedback powinien dotyczyć zachowania w jakiejś konkretnej roli - w tym wypadku wybieramy "jak się zachowujesz jako uczestnik szybkiej-randki".

   Usuń
 10. Pomysł fajny, wykonanie też:) Można kogoś poznać, można się czegoś ciekawego o sobie dowiedzieć - jak najbardziej pozytywnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 11. Polecam warsztat "jak mnie widzą".
  Można coś ciekawego dowiedzieć się o postrzeganiu własnej osoby przez innych. Dodatkowe konsultacje po wydarzeniu pozwolą zauważyć to, czego sam nie dostrzegłeś. Przynajmniej ja tak miałem :)
  Łukasz

  OdpowiedzUsuń
 12. Bardzo fajna forma spędzania wolnego czasu w miłym towarzystwie pięknych Pań. Dzięki tym warsztatom interpersonalnym można się dużo dowiedzieć na swój temat, jak postrzegają Nas inni i nad czym można popracować oraz poznać ciekawe osoby. Gorąco polecam!

  OdpowiedzUsuń