Pomysł na randkę

Randka, jako dzieło sztuki.

Pizza i kino są ok. Ale są randki, które się pamięta.


Na Kleparzu herbata / najlepsza z całego Świata 
Klub herbaciany "Nie lubię poniedziałków" mijałam wielokrotnie. W okolicy Kleparza (gdzie mieszkałam dość długo) nie uświadczył żadnej dobrej kawiarni, więc z założenia umawiałam się gdzieś indziej. Aż nagle zorientowałam się na fb, że w NLP dzieje się MNÓSTWO fajnych rzeczy.
Nie udało nam się tam jeszcze zorganizować randki, ale NLP i tak rzuca na kolana, jeśli chodzi o repertuar. Regularnie występuje u nich Grupa Improwizacyjna SO CLOSE, mają tam swoje spotkania Baśnie Na Warsztacie, organizują nawet... konkursy recytatorskie. How cool is that?


Jeśli już kino, to tylko studyjne. Kika.
Niesamowite kino. KInoKAwiarnia. Potem spacer na po Podgórzu.
Bilety zazwyczaj kosztują ok. 10 złotych (a już na pewno we wtorki.)Lato w mieście. Kajaki. Oczywiście dwójki.
Wypróbowane! Cudowna randka. Niby prawie centrum Krakowa, a tu nagle... prawdziwe wakacje. Trzeba podjechać pod most Zwierzyniecki, za stacją Orlenu skręcić w lewo, odnaleźć przystań Kolejowego Klubu Wodnego, wypożyczyć sobie dwójeczkę (byle turystyczną - sportowe się wywracają), i możesz zupełnie zapomnieć, że wcale nie masz urlopu.
Dziewczyny piszczą z wrażenia.


Wycieczka po Krakowie lepsza niż seks
Jeśli Ci się wydaje, że znasz Kraków jak własną kieszeń i nic Cię już w nim nie zaskoczy, Ania Hojwa udowodni Ci, jak bardzo się mylisz. Osobiście polecam Kabaretour, ale podobno Szlak Knajpiany też jest w trąbkę.
Ania oferuje też taką specjalną, randkową wycieczkę. Oprowadza pary po najromantyczniejszych miejscach w naszym pięknym mieście. Opowie Ci, gdzie który król skradł całusa królowej i gdzie się szlajały młodopolskie muzy. Własny, osobisty przewodnik, tylko dla Waszej dwójki. Zapachniało luksusem :)


Robisz coś, co nadaje się na randkę? Albo masz oryginalny pomysł, którym chcesz się podzielić? Napisz do mnie. Zamieszczę tu to, co rzeczywiście uznam za ciekawe (całkowicie subiektywnie).


Chcesz zorganizować swojej dziewczynie (chłopakowi) wieczór, o którym będzie opowiadać miesiącami? Chcesz się oświadczyć z przytupem? Nie masz pomysłu? Albo masz pomysł i potrzebujesz pomocy organizacyjnej?
Wawelowe uwielbia takie akcje. Daj znać. Zrobimy burzę mózgów i wymyślimy. Drobne przysługi i porady są za darmo, gdyby to miał być większy projekt, cena do ustalenia.