O co tu chodzi?


Przyjdź! (to będziesz mógł krytykować :))

Chodzi tutaj o to, żeby się poznać. Bo, jak mawiają górale w średnim wieku, jeśli ja siedzę w domu i ty siedzisz w domu, to po co marnować dwa domy.

W zasadzie niemal wszystko, co można robić parami, można robić samemu.
Ale w parze jest jakieś 150 razy fajniej. True story.

Więc wyłączże komputer, wypastuj buty, umyj zęby i przyjdź na Wawelowe.

Nigdzie nie chodzi się na randki tak dobrze, jak w Krakowie. Nigdzie się tak miło nie łazi nad Wisłą, nigdzie nie ma takich mostów i placów, i kin malutkich, i plant słabo oświetlonych, i kopców do całowania stworzonych, no wszystko, wszystko w Krakowie mówi, żeby iść na randkę.

Nie zamierzamy nikogo przekonywać ani zmuszać, bo to się mija z celem. Jak sam/a dojdziesz do wniosku, że czas wynurzyć się z pieczary i porzucać śnieżkami do gołębi, to Wawelowe zaprasza.

Żeby było łatwiej i sprawiedliwiej, korzystamy ze schematu speed-datingu.
Zakładamy, że spotykają się ze sobą ludzie mniej lub bardziej zainteresowani zmianą statusu na popularnym portalu społecznościowym. Ale to nie znaczy, że masz się komuś oświadczyć (Padło słowo na "o". Połowa czytających facetów zamknęła przeglądarkę.) na drugiej randce. Nie, nie, nie. Masz iść do kina, na łyżwy, na któryś kopiec, na wieczorek autorski. Ludzie, jest tyle fajnych rzeczy, które można robić razem.

Nie masz absolutnie nic do stracenia. Najwyżej będziesz się nudzić przez 2 godziny. Nie obejrzysz dwóch odcinków Gry o Tron. Wiemy, że to  robisz.

Warto iść na speed-dating choćby po to, żeby potem móc o tym opowiadać w   towarzystwie. To naprawdę robi wrażenie. Wszyscy chcą wiedzieć jak tam   naprawdę jest i czy wszystkim chodzi o seks.

Dlaczego akurat na Wawelowe
 • Po pierwsze, mamy mnóstwo entuzjastycznych komentarzy.
 • Po drugie, Wawelowe naprawdę się stara, aby wszyscy ludzie  na spotkaniu znaleźli wspólny język, a nie "macie piłkę i grajcie".
 • Po trzecie, rozdajemy cukierki i bilety na fajne wydarzenia.

I pamiętaj, za każdym razem, gdy nie idziesz na Wawelowe, umiera kotek.CZY TO DLA CIEBIE?

Argumenty w stylu "nie muszę", "nie potrzebuję", "radzę sobie bez"  - nie przekonują mnie.
Ja też nie muszę :)
Szczerze mówiąc, to tak naprawdę jest event dla tych, którzy nie potrzebują.
Jeśli potrafisz nawiązać znajomość w warunkach naturalnych, to w laboratoryjnym wydaniu Wawelowych Randek pójdzie Ci jeszcze lepiej.

Czy to dla Ciebie?
Nie wiem :)
Sam(a) sobie odpowiedz

 • Czy jesteś "wolna/wolny"?
 • Czy chciał(a)byś być w związku, bycie w związku czasem chodzi Ci po głowie, albo przynajmniej dopuszczasz do siebie taką możliwość?
 • Czy czasem masz ochotę wybrać się z kimś do kina, a tu nie ma do kogo zadzwonić?
 • Czy masz odrobinę odwagi, żeby spróbować?
 • Czy masz odrobinę dobrej woli, żeby przez chwilę, w imię lepszej sprawy, poprowadzić niespecjalnie mądry small-talk? (Być może będzie taka konieczność. Ale niekoniecznie.)
 • Czy myślisz, że pasują do Ciebie zdania w nagłówku tej strony?
 •  
 • Czy masz jakiś argument, żeby nie iść? (Nie liczy się, że musisz się uczyć. I tak nie będziesz tego robić.)

5 komentarzy:

 1. Witam a może filia we Wrocławiu dla singli 50 +

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, to trochę przekracza nasze możliwości. Nie dość, że we Wrocławiu, to od razu dla grupy wiekowej, w której nie mamy doświadczenia... Ciężko. Filię we Wrocławiu planuję, owszem, ale to plany na "kiedyś, w przyszłości".

   Usuń
 2. witam a może coś dla singli plus size?

  OdpowiedzUsuń
 3. Miewamy takie sugestie. Ale nie jestem przekonana: chyba ważniejsze jest to, czym ludzie się interesują, co myślą, jak widzą świat. Ale jeśli pojawi się jeszcze kilka takich głosów (i deklaracji uczestnictwa :)) to nie widzę przeszkód.

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, chciałbym się dowiedzieć, czy w najbliższym czasie można liczyć na spotkanie grupy "Młodzież" (16-21) lat ?

  OdpowiedzUsuń