Porady / Coaching

Czasami po prostu nie rozumiesz, co poszło nie tak.
Wydawało Ci się, że było fajnie. Dlaczego więcej nie zadzwonił? Dlaczego więcej nie odebrała?

Dostaję wiele pytań od uczestników randek - dlaczego nikt mnie nie wybrał? Dlaczego wybrały mnie tylko osoby, które mnie nie interesowały? Dlaczego tak? 

Czasem mam na ten temat jakąś intuicyjną odpowiedź. Czasem nie wiem. Zawsze wtedy dobrze się spotkać.


CO MOGĘ DLA CIEBIE ZROBIĆ?

Jeśli czujesz jakiś dyskomfort związany z poszukiwaniem partnera/partnerki, budowaniem związku, spotkanie ze mną może pomóc zdiagnozować, co jest powodem tego dyskomfortu i jak z nim walczyć.

Jeśli faktycznie masz dosyć życia w pojedynkę i chcesz wykorzystać wszystkie współczesne możliwości znalezienia partnerki/partnera, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać - mogę opowiedzieć Ci szczegółowo o różnicach między speed-datingiem, biurem matrymonialnym a portalem randkowym. Mogę pomóc Ci wybrać najodpowiedniejszy portal lub polecić Ci miejsca, gdzie pojawiają się ciekawe osoby.

Jeśli na randkach czujesz się niekomfortowo, nie wiesz o czym rozmawiać, masz wrażenie, że pokazujesz się od najgorszej strony (zamiast od tej drugiej) - mogę wskazać Ci, co warto rozwijać i co jest w Tobie najbardziej pociągające.

Jeśli zaczyna się psuć, jak tylko zaczyna Ci zależeć - mogę wesprzeć Cię w przejściu przez to, pomóc podjąć decyzję, zmotywować do poświęcenia temu uwagi.

A co najważniejsze - jeśli przestajesz wierzyć, że Ci się uda i że gdzieś tam czeka Cię fantastyczny związek - mam dla Ciebie milion dowodów, że będzie dobrze. 


O MNIE

Nazywam się Ela Soszyńska, tu jest mój linkedin.


Nie mam magicznej różdżki ani eliksiru miłości. Za to mam dużo intuicji, instynkt swatki, spore doświadczenie w byciu singlem, stanowcze podejście i mnóstwo energii.


Od 2010 roku nieustannie mam styczność z poszukującymi singlami. Słucham ich historii, obserwuję ich poczynania.
Doradzam od 2012 roku. Coachuję od 2014. Za każdym razem odrobinę skuteczniej.

Ukończyłam dwustopniową, roczną Szkołę Profesjonalnego Coachingu.
Wierzę w medytację jako narzędzie rozwoju i samopoznania.
Wierzę, że uważne przyjrzenie się problemowi może go rozwiązać.
Oprócz klasycznego coachingu, często odwołuję się do metody pracy z Wewnętrznym Dzieckiem wg Anety Łastik.


Nie mam gotowego przepisu na sukces. Nie nauczę Cię programowania neurolingwistycznego. Nie nauczę Cię prostych trików. Nie znam ich i w ogóle mnie nie interesują.
To, co mnie naprawdę interesuje, to wzmacnianie w budowaniu związków opartych na szczerości, zaufaniu i prawdzie.
Właściwie może się zdarzyć, że na spotkaniu w ogóle nie poruszymy tematu związków. Być może będziemy rozmawiać tylko o Tobie. UWAGA! Możesz usłyszeć coś, co nie będzie przyjemne.

Nie obiecuję, że znajdziemy Ci dziewczynę/chłopaka w ciągu miesiąca.
Obiecuję, że to spotkanie uświadomi Ci coś i wzmocni.OPCJE WSPÓŁPRACY ZE MNĄ

1. Pomoc doraźna
Jeśli potrzebujesz porządnie się wygadać, zebrać to wszystko do kupy, zrobić burzę mózgów, posłuchać obiektywnej opinii.

Na takim spotkaniu możesz się wygadać. Opowiesz mi o swojej obecnej sytuacji, a ja spojrzę na nią z dystansu i powiem, co o tym sądzę.
Pogadamy o Twoich mocnych i słabych stronach, co z nimi zrobić, które i jak wzmacniać.
Opowiem Ci o znanych mi sposobach na poprawę samooceny, polecę odpowiednie dla Ciebie książki.
Może pogadamy o dostępnych drogach do sukcesu (internet? speed-dating? randka w ciemno?imprezowanie?).
Może skupimy się na doskonaleniu Twoich działań (uwierz mi, czasem wystarczy dobrze napisany profil randkowy).

Spotkanie kosztuje 120zł i trwa 60-90 minut. Spotykamy się w gabinecie na ul. Studenckiej (Kraków) lub na skajpie. (W wyjątkowych sytuacjach możemy się też umówić w kawiarni lub w plenerze.)2. Coaching
Jeśli po pierwszym spotkaniu uznasz, że chcesz się skupić nad swoim życiem osobistym, poświęcić temu trochę uwagi i coś zmienić, umów się ze mną na regularne spotkania przez jakiś określony czas.
Na przykład ustalamy, że spotkamy się jeszcze 6 razy i w tym czasie będziemy pracować nad tym, co trzeba zrobić i zmienić, aby zacząć budować taki związek, o jaki Ci chodzi.

Ceny: 120zł/sesję (60-90 min).


Byłeś / byłaś na spotkaniu ze mną? Proszę, napisz komentarz. Zachęć innych lub wskaż mi, co Ci nie odpowiadało.


Obrazki od:
1. Mooie afbeeldingen 
2. Szymy
3. Agnieszka Majewska
4. Akuaku

5 komentarzy:

 1. Gorąco polecam! Ela to świetna dziewczyna i profesjonalny psycholog. Po spotkaniu cały dzień miałam na twarzy uśmiech.

  OdpowiedzUsuń
 2. Elu, jesteś bardzo pozytywną i kreatywną kobietą, świadomą siebie, otwartą i niezwykle inspirującą, a przede wszystkim...jesteś dobrym człowiekiem:)))
  Wiem, że rozmawiałyśmy krótko i to głównie ja mówiłam;), ale jestem pod ogromnym wrażeniem. Potrafisz docierać do ludzkich serc i umysłów i to może być początek wielkich zmian...na lepsze:))) Życzę niezmiennie pozytywnej energii, Karola;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ela, bardzo dziękuję za dzisiejsze spotkanie, wysłuchanie, analizę, wskazówki i rady :) Przywróciłaś wiarę niedowiarkowi :) pozdrawiam, iza

  OdpowiedzUsuń
 4. Ela naprawdę umie słuchać i analizować sytuacje. Dzięki niej wyszłam ze spotkania z uśmiechem od ucha do ucha i od tej pory moja pewność siebie, z którą miałam spory problem, mocno skoczyła w górę. Odzyskałam motywację do działania. Dziękuję Ela :)
  Julia

  OdpowiedzUsuń
 5. Od rozmów z Toba, zwłaszcza pierwszej, zaczął sie moj rozwoj osobisty, zwrocilas uwage na coś czego sam nie moglem dostrzec, taki moment po którym nie jest sie w stanie juz postepować i myśleć jak wcześniej. Potem spotkalem i ciagle spotykam wielu ludzi, ktorzy mnie inspirowali i inspiruja, że można inaczej, zeby zmiany zaczynac od siebie, a nie miec pretensje do swiata jaki to jest niesprawiedliwy. Szklanka z wodą zawsze jest w polowie pełna :) a ostatnio od kolegi usłyszałem, ze jest zawsze w całości pełna bo drugą połowę wypełnia powietrze. Żeby żyć potrzeba obu. Idź i dalej rób swoje :D

  Chcę Cie kiedyś zaprosić na swoj ślub, jeszcze nie wiem z kim, nie wiem kiedy i nie wiem gdzie, ale wiem że zaprosze i podziękuję.

  OdpowiedzUsuń