Randki - listopad 2014 - feel invited!

Przepraszamy, że tak późno - dostawałam już e-maile z pogróżkami, że jak nie będzie randek w listopadzie, to on sobie sam znajdzie dziewczynę :)

W tym miesiącu mamy dwa tematy
1) Randki 15 i 16.11 dla hiperaktywnych, którzy nie mogą usiedzieć na miejscu i robią 100 rzeczy na raz (kryptonim >tygryski>).
2) Randki 22 i 23.11 dla domatorów, którzy lubią domowe ciepełko, dobrą książkę i seans filmowy (kryptonim >kłapouszki<).

Oczywiście nie trzeba się identyfikować z tym w 100% - jeśli jesteś zdecydowanie Tygryskiem lub zdecydowanie Kłapouszkiem - to świetnie. A jeśli po bieganiu lubisz się pobyczyć - możesz przyjść na obie edycje.

Jak zwykle - w planie jest niezwykłe socjologiczne doświadczenie polegające na rozmowie z kilkunastoma obcymi osobami (to nie takie straszne, jak się wydaje, poczytaj opinie), a jak się uda, to może znajdzie się ktoś na zimowe wieczory... :)

Poniżej możecie zarezerwować miejsce na wszystkie randki. Korzystamy z serwisu evenea.
W ostatnim kroku serwis dolicza prowizję - końcowa cena będzie o ok. 1 zł wyższa, niż ta wyświetlona.
Uwaga! Jeśli nie będziesz zadowolony/a ze spotkania, zwrócimy Ci 100% wpłaconej kwoty.

Też lubiliśmy system działania za "wolne datki" zbierane pod koniec spotkania. No ale dłużej się tak nie dało. Potrzebujemy od Was zapewnienia, że na pewno przyjdziecie. Dlatego pobieramy przedpłatę.

Ale! Uwaga!
Jeśli przyjdziesz na spotkanie i nie będziesz z niego zadowolony/a, oddamy Ci 100% wpłaconej kwoty. (Wystarczy, że zaznaczysz w formularzu wypełnianym podczas spotkania, że prosisz o zwrot pieniędzy. Bez pytań. Bez tłumaczenia.)

Jeśli chciał(a)byś się zapisać, ale nie odpowiada Ci ta forma (nie chcesz się rejestrować na evenei, nie chcesz wysyłać przelewu, itd.) napisz do mnie na wawelowe@gmail.com . Coś wymyślimy.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz