Grudzień - wierzyć czy nie wierzyć?

Dostałam 3 maile z prośbą o zorganizowanie randek na taki temat. A ponieważ uważam, że akurat to ma kluczowe znaczenie przy dobieraniu sobie towarzystwa, nie trzeba mnie było długo namawiać.

W grudniu Wawelowe organizuje randki dla ateistów, agnostyków, poszukujących, niezdecydowanych, zmieniających, wątpiących, wyznawców "niszowych" religii (buddystów, hinduistów, pastafarian), pytających i wciąż oczekujących odpowiedzi.

Wiem, że to dość obszerna grupa zainteresowań i w takim worku też można spotkać sprzeczne poglądy. Bo czy agnostyk dogada się z hinduistą? No właśnie. Sprawdźmy.

Jeśli masz wątpliwości, czy grudniowe randki są dla Ciebie, spróbuj odpowiedzieć w takim teście:

Czy jesteś wierzącym i praktykującym katolikiem? Czy niedzielna obecność w kościele jest dla Ciebie ważna? Czy nie wyobrażasz sobie poważnego związku bez ślubu kościelnego?

--> JEŚLI NIE MA TO DLA CIEBIE ZNACZENIA LUB MASZ NA TEN TEMAT INNE ZDANIE, ZAPISZ SIĘ NA KTÓRĄŚ Z PONIŻSZYCH RANDEK:
Opis poszczególnych grup wiekowych znajdziesz tutaj.

BARDZO WAŻNE:
Absolutnie nie mamy nic przeciwko katolikom! Nie chcemy nikogo obrazić ani wykluczać. 
Wiem, że przychodzą do nas także osoby wierzące i praktykujące: ta akcja nie jest wymierzona przeciwko Wam, ale skierowana do osób, które własnie mają trudniej, bo ich poglądy są, powiedzmy, niestandardowe. Z przyjemnością zrobimy randkę oazową, jeśli tylko pojawi się takie zamówienie. :)


A, jeszcze bonusik!
Przypomniało nam się, w ostatniej chwili, że przecież zbliża się sezon studniówkowy. A przecież nie możemy zostawić maturzystów w potrzebie.

Tak więc jeszcze wisienka na torcie:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz